ДРЖАЧ И ОРГАНИЗЕР ЗА БАЊА

499 ден
бесплатна достава

Практичен држач и организер за бања

Предности при користење на овој производ

Практичен – Погоден за држење пасти за заби, четки за заби, сапуни, креми.

Лесен за монтажа – Може да го поставиш во било кој дел од бањата, кај водникот или тушот во зависност од тоа за што ќе го користиш организерот.

Лесно одржување – Не собира вода бидејќи има отвори низ него и лесно се чисти.

Имаш проблеми со недостаток на простор во бањата, и се нервираш од постојаниот неред што се ствара на веш машината? Расфрлани четки, пасти, сапуни, шампони, марамчиња и козметика насекаде во бањата?

Потребен ти е организер кој ќе ти помогне да го средиш целиот неред. За таа цел ти е потребен овој практичен држач и организер погоден за држење пасти за заби, четки за заби, сапуни, креми и слично.

Практичен е и лесен за монтажа, може да го поставиш во било кој дел од бањата, кај водникот или тушот во зависност од тоа за што ќе го користиш организерот.

Совршено ќе се вклопи во слободниот простор до огледалото, така што козметичкиот третман за нега на лице ќе биде секогаш при рака.

Те нервира сапунот што капе од мијалникот? Спречи го овој неред и стави сапун, сунѓер, четка или што и да посакаш на овој држач каде што ќе се исцеди без да се прави неред. Не собира вода бидејќи има отвори низ него и лесно се чисти.

Технички карактеристики:

  • Материјал: високо квалитетна пластика
  • Големина: 26 x 12 x 7 см
  • Тежина на ставката: 233g

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping