ДРЖАЧИ ЗА ВЕЖБАЊЕ

599 ден

7 in stock

Вежбите со Perfect Ab-Strap лентите ги таргетираат абдоменалните мускули и ти нудат ефикасно зголемување на мускулната сила и нивно обликување.

Направени од високо – квалитетни материјали и првокласен начин на изработка, овие држачи ти обезбедуваат ефикасна поддршка.

Во сетот добиваш 2 држачи за вежбање кои многу едноставно се прикачуваат на секоја стандардна шипка за на врата.

Имаат високо квалитетни најлонски ленти, перничиња од пена кои се отпорни на пот и целата конструкција е изработена за долготрајна употреба.

  • Максимална дозволена тежина е 100 кг.
  • Димензии: 53 х 19 cm
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping