ДЕТСКО МАГИЧНО ЌЕБЕ

(8 коментари)

899 ден
бесплатна достава

Clear

Детско магично ќебе кое свети во ноќта

Предности при користење на овој производ

Уникатен дизајн – Ќебето има неверојатен дизајн што го прави совршено за спиење, бидејќи создава прекрасна атмосфера во твојата спална соба. (Едноставно изложи го на силен извор на светлина или сончева светлина само 10-15 минути за да ја апсорбира светлината).

Врвен квалитет – Меката ткаенината е отпорна на дамки и ќе ја задржи својата мекост дури и по долго користење и перење. Никогаш нема да те чеша или иритира. Совршено за деца и луѓе со чувствителна кожа.

Термо карактеристики – Висококвалитетната структура го прави многу пријатен во лето и те разладува, додека во зима може феноменално да те загрее.

Меко и удобно детско ќебе, изработено до совршенство со висококвалитетен 100% полиестер микрофибер за трајна употреба. Исклучително меко. Материјалот е отпорен на избледување и дамки и ќе ја задржи својата мекост дури и по долго користење и перење. Има неверојатен дизајн што го прави совршено во ноќта, создава прекрасна атмосфера во твојата спална соба или детската соба.

Едноставно изложи го на силен извор на светлина или сончева светлина 10-15 минути за да ја апсорбира светлината и тоа ќе свети цела ноќ.

Уникатен дизајн со месечина и безброј ѕвезди, твоето малечко мирно ќе заспива секоја вечер.

Меката ткаенина е отпорна на дамки и ќе ја задржи својата мекост. Никогаш нема да те чеша или иритира.

Совршен за деца и луѓе со чувствителна кожа.

Ова ќебе е совршен подарок за секоја пригода! Микрофибер материјалот не само што може да се пере во машина, туку нема избледе, а после миењето ќе свети нормално. Не се препорачува сушење во машина за перење, пеглање, белење или хемиско чистење.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 120cm x 165cm
  • Материјал: микрофибер, полиестер

 

Нарачајте го вашето веднаш со 62% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Biljana Aleksovksa
Biljana Aleksovksa
4/5

Go kupiv kako novogodisen poklon za 4 godisno dete i go obozava!!

10 months ago
Image #1 from Bozana I. Olevska
1
Bozana I. Olevska
Bozana I. Olevska
4/5

Lesni se i meki i si svetat prilicno dobro. Decata ne mozat da se oddelat od niv.

10 months ago
Image #1 from Cece Popova
1
Cece Popova
Cece Popova
4/5

Sovrsen proizvod za mali deca, se perat i susat vo masina i prilicno se meki. Materijalot e 100% poliester sto go pravi trajno i komforno.

10 months ago
Елизабета Терзиева
Елизабета Терзиева
5/5

Внуката дефинитивно го сака ќебето, повеќе не и е страв од темното и оди сама на спиење!

10 months ago
Ruza Dojceva
Ruza Dojceva
3/5

Fenomenalen kako za poklon 🎁

11 months ago
Image #1 from Zorica Nikolovska
1
Zorica Nikolovska
Zorica Nikolovska
5/5

Maliot se raduva koga pokazuva kako sveti negoviot pokrivac haha interesni se decata mnogu!!

11 months ago
Image #1 from Ивана Селцевска
1
Ивана Селцевска
Ивана Селцевска
4/5

Меќи и удобни се за покривање, одговараат и за креветот на децата. Ноќно време светеа 12 часа. Ги препорачувам.

1 year ago
Sofija Maneva
Sofija Maneva
4/5

Brzo gi dobiv, se dogovorivme so dostavuvacot kade da mi gi donese. Super :)!

1 year ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping