ДЕТСКИ КОШ

699 ден
бесплатна достава

Создади навика кај твоите најмили за собирање на валканите алишта во корпа на забавен начин!
Собирањето валкани алишта никогаш не било толку забавно!

Предности при користење на овој производ

Корпа за алишта – Овозможи му на твоето дете да ужива во секој момент, дури и кога тоа значи да ја распредели и собере валканата облека на едно место, и тоа со полн погодок.

Лесно отстранлива корпа – Торбата за алишта е отстранлива. Едноставно, отстрани ја торбата за алишта и добиваш кошаркарски обрач насекаде каде што има врата.

Забавна играчка – Кошот може да се користи и за игра, со што забавата е двојно поголема.

Не престанува тепачката со децата кога станува збор за средување на просторијата и собирање валкани алишта?

Затоа сега ти го претставуваме најзабавниот начин за собирање валкани алишта!

Собирањето валкани алишта никогаш не било позабавно. Детски кош 2-1, едноставно прикачи го на вратата во собата на твоето дете и забавата со собирање на облеката од подот може да започне. Во сетот е вклучена вреќа за облека, на крајот од торбата има патент кој овозможува лесно и брзо да се извади валканата облека.

Со овој кош, собата на твоето дете ќе биде почиста. Овозможи му на твоето дете да ужива во секој момент, дури и кога тоа значи да ја распредели и собере валканата облека на едно место, и тоа со полн погодок.

Секој пат кога ќе ставиш парче облека што треба да се измие, тоа паѓа директно во вреќата.

Во комплетот добиваш обрач со даска што виси на вратата од собата и чанта што се монтира на мрежата на корпата.

Уредувањето на просторијата сега е побрзо, полесно и позабавно.

 

Технички карактеристики:

  • Детски кош со вреќа за валкани алишта
  • Димензии: 37.5 x 25.5 cm
  • Обрач: 29 cm
  • Вреќа: 63 x 41 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 60% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping