ДЕТСКИ БАЗЕН 152X38CM СО МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА

2.999 ден
бесплатна достава

Изненади ги твоите најмили со базен и пружи им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови

Предности при користење на овој производ

Метална конструкција – Поставувањето и монтажата се олеснети благодарение на новиот систем на поврзување на металните носачи. Материјалот кој се користи обезбедува јачина и отпорност на базентот.

Издржлив и лесен – Издржлив и лесен за составување, метални рамки засилени со силно обложена челична цевка со стилска бела боја.

Трислоен материјал – Дното и sидовите на базенот се направени од трослоен материјал. Двата надворешни слоја се изработени од PVC а внатрешниот од полиестер кој е преплетен заради поголема отпорност од хемикалии, сончева светлина и удари на вода од движењето во базентот.

 

Секое лето си има своја приказна. Започни ја твојата и обезбеди си базен за релаксирање и забава за тебе и твоите најмили.

Изненади ги твоите најмили со базен и пружи им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Поставувањето и монтажата се олеснети благодарение на новиот систем на поврзување на металните носачи. Материјалот кој се користи обезбедува јачина и отпорност на базентот. Дното и sидовите на базенот се направени од трослоен материјал. Двата надворешни слоја се изработени од PVC а внатрешниот од полиестер кој е преплетен заради поголема отпорност од хемикалии, сончева светлина и удари на вода од движењето во базентот.

Технилки карактеристики:

  • Димензии: 152 x 38 cm
  • Волумен: 580L

 

Нарачајте го вашиот веднаш со дури 30% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping