ДЕТСКА ИГРАЧКА - MAGIC TRACKS

(10 коментари)

699 ден
бесплатна достава

Креативна и едукативна играчка за деца која создава магија во собата

Предности при користење на овој производ

4 ЛЕД светилки – Додека автомобилот поминува, ЛЕД светилките ја осветлуваат патеката што дава дополнителна магија на целата игра.

4 весели бои – Magic Tracks сетот создава магија во собата кога ќе го изгасите светлото.

Содржи 220 дела – Многу едноставно се спојуваат еден со друг во сите комбинации на бои. Формата на патеката можеш многу лесно да ја менуваш.

Креативна и едукативна играчка за деца. Патеката прво треба да се замисли, потоа да се состави и да се постави.

Magic Tracks патеката за тркање е сет кој вклучува патека и автомобил за возење. Патеката може да се витка и заоблува во секоја форма и секој правец. Патеката свети во мракот и има 4 весели бои, додека пак автомобилот има 4 ЛЕД сијалички кои прават вистинска забава во детската соба.

Оваа уникатна патека за тркање е направена од 220 дела, кои многу едноставно се спојуваат еден со друг во сите комбинации на бои. Формата на патеката можеш многу лесно да ја менуваш.

Откако ќе ја склопиш патеката време е за трка! Magic Tracks сетот вклучува и автомобилче кое работи на батерии.

Направен е од проѕирен материјал и има 4 ЛЕД светилки. Автомобилот работи со 3ААА батерии. Magic Tracks сетот создава магија во собата кога ќе го изгасиш светлото. Веселите бои светат во мракот и твоите деца ќе уживаат во играта.

Додека автомобилот поминува, ЛЕД светилките ја осветлуваат патеката што дава дополнителна магија на целата игра. Magic Tracks ти нудат часови и часови забава во комбинација на бои и форми. Можностите се неограничени, и секоја наредна патека може да биде различна од претходната.

Деловите се спојуваат и патеките се прават за неколку секунди. Magic Tracks патеката може да се витка и обликува во секој правец. Патеката може да се свитка за 360˚да се направи круг и автомобилот ќе се движи во внатрешниот дел. Автомобилот има 4 светилки кои ја осветлуваат патеката додека тој поминува. Со лепенките кои ги добиваш во пакетот направи го автомобилот да биде поинтересен. Патеката се витка во ролна за брзо и едноставно складирање.

Технички карактеристики:

  • Патека од 220 дела (3,6 метри)
  • Автомобилче со 4 лед светилки: 3ААА батерии
  • 4 весели бои

 

Нарачајте го вашиот сет веднаш со 56% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Оливер Атанасовски
1
Оливер Атанасовски
Оливер Атанасовски
4/5

Сетот е комплетен исто како што пишува во описот, лесно се склопива

10 months ago
Image #1 from Валентина Вале
1
Валентина Вале
Валентина Вале
5/5

Автомобилчето свети во 3 бои, сетот е комплетен благодариме!

10 months ago
Ana Marija Stojanov
Ana Marija Stojanov
4/5

Odlicen podarok za nova godina

10 months ago
Image #1 from Оливера Д.
1
Оливера Д.
Оливера Д.
4/5

Patekata moze da se oblikuva vo sekakvi formi i e preinteresna za zabava na decinjata

10 months ago
Image #1 from Makedonka Ilieva
1
Makedonka Ilieva
Makedonka Ilieva
4/5

Avtomobilot sveti koga se dvizi i ja osvetluva patekata

10 months ago
Image #1 from Добрилка Коцева
1
Добрилка Коцева
Добрилка Коцева
5/5

Одлична е! Патеката може да се движи и поместува без да мора да се откачуваат и повторно да се поврзат некои парчиња. Автомобилот работи со 3AAA батерии.

10 months ago
Image #1 from Mare Georgieva
1
Mare Georgieva
Mare Georgieva
4/5

Ja naracav ovaa igracka za vnukot za nova godina, ja sklopiv patekata sakav da ja probam pred da mu ja dadam i mislam deka mnogu ke mu se dopadne

10 months ago
Image #1 from Vasko Spasovski
1
Vasko Spasovski
Vasko Spasovski
4/5

Lesno se sklopuva, fleksibilna e moze da se menuva formata na patekata

10 months ago
Image #1 from Sofce Pandevska
1
Sofce Pandevska
Sofce Pandevska
5/5

Patekata e vo 3 boi, odlicna e i za devojcinja

10 months ago
Image #1 from Martina Petrovska
1
Martina Petrovska
Martina Petrovska
5/5

Igrackata ga imame veke edna godina, ja kupiv za podarok za nova godina, decata ja obozavaat

11 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping