ДЕКОРАТИВНО ПЕНКАЛО

399 ден
бесплатна достава

Изненади го пратнерот или гостите со неодолива шолја кафе!

Предности при користење на овој производ

Изненади го партнерот или пријателите – Нема ништо послатко од разговор со семејството и пријателите на шолја омилено кафе. Разубави ја секоја шолја кафе со интересни цртежи или пораки.

Разна употреба – Можеш да го користиш и за украсување чинии, колачи и кафе.

Практично – Мал по големина, нема да зазема многу простор во кујната.

Идеално за деца – Креативен начин да се забавуваш со децата додека подготвуваш ручек или колачиња.

Дали пиењето кафе наутро е твојот омилен ритуал? За само неколку секунди секоја шолја кафе или десерт претвори го во уметност со помош на пенкало за декорација на кафе.

Неверојатно лесно за употреба, истури цимет во пенкалото и забавата може да започне! Се што ти треба е креативност и добра волја, а секое кафе или храна ќе изгледа толку добро што ќе ти биде жал да го испиеш!

Без разлика дали сакаш да го насмееш партнерот со неодолива шолја кафе за добро утро или пак планираш да ги изненадиш пријателките, сега секој може да подготви кафе кое изгледа како да е подготвено во најдоброто кафуле.

Направи кафе за само неколку секунди што ќе ги насмее семејството и пријателите, а твоите следбеници на Инстаграм сигурно нема да останат рамнодушни!

 

Технички карактеристи:

Материјал: пластика

Работи на батерии: 2 x LR44 (1.5V)

Боја: бела, виолетова (по наш избор)

 

Нарачајте го вашето веднаш со 59% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping