ДВОГЛАВ ВЕНТИЛАТОР ЗА ВОЗИЛО

890 ден
бесплатна достава

Исклучително користна направа за намалување на високата температура во внатрешноста на возилото

Предности при користење на овој производ

Идеален за жешките летни денови – Ултра тивок вентилатор погоден за автомобил, камион и слично, совршена опција за летно разладување.

Огромна моќ на ладење – Двата вентилатори, секој посебно, може да се прилагодат да дуваат во која било насока и под кој било агол.

Две брзини – Има две брзини, послаба и посилна.

Ултра тивок двоглав ротирачки вентилатор sо две брзини одличен за намалување на високата температура во внатрешноста на возилото.

Двата вентилатори, секој посебно, ротираат 360 степени и може да се прилагодат да дуваат во која било насока и под кој било агол.

Може да се монтира каде било во автомобилот, користејќи двострани лепливи ленти, кои ги добиваш со вентилаторот.

Вентилаторот има две брзини, послаба и посилна во завистност од твоите потреби.

Се приклучува на запалка на сите возила од 12v, кабелот за напојување е доволно долг за да се постави вентилатор во било кој простор од возилото.

Многу квалитетна изработка, цврста и фино обработена пластика.

 

Технички карактеристики:

  • Напон: DC 12V
  • Моќност: 10 W
  • Големина: приближно 28 x 12 x 16 cm
  • Должина на кабел: прибл. 1,5 m

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping