ГРЕЈАЧ ЗА БЕБЕШКИ ШИШИЊА

799 ден
бесплатна достава

Брзо, безбедно и ефикасно загревање!

Предности при користење на овој производ

 • Може да го затоплите млекото во шише или храната во теглички за кратко време
 • Напредна и ефикасна технологија на загревање
 • Автоматско загревање, без употреба на вода
 • Го загрева млекото рамномерно за да се избегнат врели точки
 • Максимално загревање: 35-45C
 • Компатибилен за шишенца за млеко со дијаметар: 5,5 cm

Греач кој овозможува брзо, безбедно и ефикасно загревање на сите стандардни шишиња, произведени од стакло и пластика, како и пластични и стаклени садови за храна.

Наменет за подгревање на сите видови бебешки шишиња (пластични, стаклени) и теглички со бебешка храна до оптимална температура.

Користи ефикасна техника за греење, пренослив е и лесен за чистење.

Автоматско прилагодување на температурата (автоматско загревање).

Погодно за загревање на разновидна храна за бебиња: млеко, каша, каша, житарки од ориз.

Тоа е добар помошник за мама, и прекрасен подарок за пријателите што имаат бебе.

 

Спецификации:

 • Максимално загревање: 35-45C
 • Компатибилен за шишенца за млеко со дијаметар: 5,5 cm
 • Моќност: 15W
 • Волтажа: 110-220 V
 • Димензии: 12,5 cm x 11cm x 8cm
 • Материјал: ABS пластика

 

Нарачај го твојот сега и добиј дури до 59% Попуст. Количините се ограничени!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping