МОЌНА, БРЗА И ЕФИКАСНА ГРЕАЛКА ЗА ВО АВТОМОБИЛ

(10 коментари)

599 ден

32 in stock

Загреј го веднаш автомобилот кога имаш потреба без да користиш клима 

Предности при користење на овој производ

Практичен и ефикасен – Висока ефикасност и мултифункционалност со голема моќност и брзо загревање.

Одлична замена за клима – Постави ја каде и да посакаш во автомобилот и вклучи ја опцијата за ладење или греење.

Брза и ефикасна работа – Може да се загрее брзо за само една минута.

Ротирачки држач – Многу практична и лесно пренослива. Прилагоди го саканиот агол со држачот, кој може да се ротира за 180 степени.

Економичен и исплатлив – Користи го овој уред и во лето и во зима, без зголемена потрошувачка на гориво, за разлика од климата.

Заборави на замаглените прозорци – Реши го проблемот со замаглување и замрзнување на шофершајбната и обезбеди безбедно возење.

Имаш проблеми со климата во автомобилот? Ние го имаме вистинското решение за тебе.

Оваа практична греалка-вентилатор за во автомобил ќе те разлади или загрее кога имаш потреба.

Има јачина од 150w и работи на стандард приклучок од 12v.

Постави ја каде и да посакаш во автомобилот и вклучи ја опцијата за ладење или греење. Исто така можеш и да ја користиш за брзо одмрзнување на стаклата во зима.

Во зима е многу практична бидејки многу побрзо загрева од климата во автомобилот, така во ладните утра за миг ќе се стопли внатре.

Ти овозможува брзо одмрзнување или одмаглување на прозорците, за да можеш безбедно и удобно да одиш на работа или да патуваш и да стигнеш до твојата дестинација.

Благодарение на овој внатрешен електричен грејач кој работи со приклучок од 12V во автомобилот (запалка) можно е да се загрее целиот автомобил за само неколку минути.

Има ергономски дизајн и ротирачка основа за 180 степени.

Овој грејач-вентилатор бара минимална количина на енергија – се поврзува на местото на запалката.

Тој е помал, па лесно може да се стави под седиштето или под воланот.

Технички карактеристики:

  • Моќност: 150W
  • Напојување: 12V
  • Материјал: ABS
  • Димензии: 18 x 7 x 13,5 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 72% ПОПУСТ. Количините се ограничени!

Zivko Trajcev
Zivko Trajcev
5/5

Kupete go proizvodot dokolku sakate da ja odrzuvate cista i odmrzneta sofersajbnata vo niski temperaturi, za taa namena e dobar. Celiot avtomobil ne moze da go zagree. Dostava brza.

10 months ago
Image #1 from Илашев ЃорѓиImage #2 from Илашев Ѓорѓи
2
Илашев Ѓорѓи
Илашев Ѓорѓи
4/5

Brza dostava,dostavuvacot bese fleksibilen i do doma mi ja donese. Ista e kako na slikata i moknosta e 150W, 12V, super kvalitet i si funkcionire bez problem. Naracajte si dodeka ima zaliha

10 months ago
Image #1 from Tasko Stojanov
1
Tasko Stojanov
Tasko Stojanov
4/5

Grealkata vo kolata mnogu cesto ne mi raboti zatoa ja naracav ovaa i raboti dobro. Dostavata bese za samo 2 dena. Ja preporacuvam.

10 months ago
Image #1 from Nikola Atanasovski
1
Nikola Atanasovski
Nikola Atanasovski
4/5

Denes go dobiv grejacot, dostavata bese brza i grejacot raboti super

10 months ago
Image #1 from Petre Gligorov
1
Petre Gligorov
Petre Gligorov
5/5

климата во колата не ми работи, со оваа греалка брзо ја одмрзнувам шофершајбната наутро пред да одам на работа... ќе нарачам уште 2 за брзо

10 months ago
Vanka Topcev
Vanka Topcev
5/5

Za ovaja golemina, jacina i cena e super. Za nautro e top👍

10 months ago
Aleksandar Mijalkovski
Aleksandar Mijalkovski
4/5

Ja koristam veke 2 nedeli i sum zadovolen od kvalitet na ovoj proizvod. Proizvodot vredi za cenata.

11 months ago
Nikola C Kocarev
Nikola C Kocarev
5/5

Se stava vo otvorot za zapalka 12V, sofersajbnata ja odleduva mnogu pobrzo otkolku klimata, ke ja kupam povtorno.

11 months ago
Zoran Gurcev
Zoran Gurcev
5/5

Za studeni denovi go preporacuvam

11 months ago
Igor Svetski
Igor Svetski
5/5

Taksis sum veke 10 godini i ovaa grealka resava go problemot za nautro brzo i efikasno odmrznuvanje staklata.

1 year ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping