ГРАДИНАРСКО ФЛЕКСИБИЛНО ЦРЕВО 45М

690 ден
бесплатна достава

Наводни ја градината, измиј ја колата или скалите најбрзо и најлесно до сега!

Предности при користење на овој производ

Тројно зголемување – Магијата на ова градинарско црево е што тројно ќе се зголеми под притисок на водата! Кога ќе ја завршиш работата, ќе се врати во првобитната форма, така што е практично за чување.

Флексибилно црево – Цревото е направено од посебен материјал кој му овозможува да биде флексибилно и издржливо. Ќе се справиш лесно без страв од пукање!

Прилагодлив распрскувач – Со прскалката која се наоѓа на цревото можеш да ја прилагодиш јачината на млазот што најмногу ти одговара! Распрскувачот е цврсто прикачен на цревото, за да не падне.

Полесно користење – Како што кажува неговото име, најважна карактеристика на оваа алатка е тоа што може да се прошири со користење така што ќе можеш да стигнеш со цревото каде сакаш и повторно да го вратиш во првобитната положба.

Заборави на старите гумени градински црева кои се заплеткуваат и пукаат! Замени го со магично градинарско црево кое ќе го направи полевањето на градината едноставно и интересно.

Градинското црево е твојот нов асистент кога станува збор за уредување. Заборави на нервозата секогаш кога ќе ја наводнуваш градината и старите испукани црева.

Цревото е толку лесно што децата можат да го користат без пречки, а каква и да имаш славина на чешмата, биди сигурен дека ќе одговара на магичното градинарско црево!

 

 

Ова феноменално градинарско црево ќе го олесни работењето низ куќата или во градината, а ти ќе уживаш!

Магичното црево е многу погодно за одгледување цвеќиња, наводнување градини и тревници. Исто така е многу погодно за чистење на автомобили и мотоцикли.

Како што кажува неговото име, најважна карактеристика на оваа алатка е тоа што може да се прошири со користење така што ќе можеш да стигенш со цревото каде сакаш и повторно да го вратиш во првобитната положба.

Доколку имате среќа и живееш во куќа со двор, знаеш дека ти претстои работа да создадеш простор за уживање за тебе и твоите гости.

 

Технички карактеристики:

  • Должина: 45M

 

Нарачајте го вашето веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping