ВОЗДУШЕН ДУШЕК ЗА АВТОМОБИЛ

1.690 ден
бесплатна достава

Суштински избор за возење на долги релации и активности на отворено.

Претвори ги задните седишта на твојот автомобил во кревет и престојувај каде и да посакаш.

Помага да се намали неудобноста од нерамнините по патот и бучавата предизвикана од возилата.

Може да се користи како надворешен воздушен душек.

Практичен, издржлив и удобен.

Торба за носење за лесно складирање.

  • Димензии: 135 x 86 x 10 cm
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping