ВОДООТПОРНО ДЕКОРАТИВНО ЛЕД СВЕТЛО

1.790 ден
бесплатна достава

Водоотпорно декоративно лед светло кое можеш да го поставиш и во твојот базен или фонтана како осветлување и декорација
 x Водоотпорни декоративни ЛЕД светла

Предности при користење на овој производ

16 различни бои – Достапни се 16 различни бои. Можеш да ги измешаш и да ги споиш за да имаш различни шеми на бои, создавајќи различни расположенија за која било ситуација.

Далечински управувач – Светлата доаѓаат со далечински управувач за полесно да ги контролираш светлата од далечина. Овој далечински управувач работи од 9 метри, овозможувајќи ти оддалеку да ги вклучиш или исклучиш светлата или да го промениш режимот.

Режими на осветлување – Постојат 4 различни режими на осветлување. Ова навистина може да додаде посебно расположение на една вечер, а исто така е многу забавно.

Водоотпорно – Водоотпорно декоративно LED светло кое може да биде поставено на било кое место, внатре или надвор од домот – градина, патека, детска соба, дневна, фонтана, базен, итн.

Водоотпорно декоративно LED дветло кое можеш да го поставиш на било кое место, внатре или надвор од домот или градината, патека, детска соба, дневна, фонтана, базен, итн.

Ова водоотпорно декоративно LED светло има 13 лед светла во внатрешноста во 16 раслични бои. Можеш да го закачиш на било кое место, бидејќи има магнет за метални површини и на сите останати површини се лепи со вакум гумичка. Може да се стави на полн базен но препорачливо е базенот да биде празен за подобро фиксирање.

Ова лед светло е водоотпорно така да можеш да го поставиш и во твојот базен или фонтана како осветлување и декорација.

Ова светло доаѓа со далечинки управувач со што имаш можност во било кое време да ги менуваш боите и да го направиш амбиентот на бои по твој вкус.

 

Технички карактеристики:

  • Работи со: 3 x AAA батерии
  • Водоотпорно ниво: IP68
  • Димензии: 7 x 2.8 cm

 

Во пакетот добиваш:

  • 4 x Водоотпорни декоративни ЛЕД светла

 

Нарачајтe го вашиот сет веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping