ВОДООТПОРНА И САМОЛЕПЛИВА ЕКО КОЖА ЗА НАМЕШТАЈ

(10 коментари)

890 ден
бесплатна достава

Clear
Одличен материјал и одличен квалитет на самолеплива еко кожа во повеќе бои

Предности при користење на овој производ

Прилагодлива – Еко-кожата е вистинскиот избор за тебе бидејќи може лесно и едноставно да се прилагоди на различни барања кога станува збор за уредување на дневни или деловни ентериери.

Самолеплива – Исечи ја посакуваната форма, одлепи го долниот слој и залепи ја еко кожата.

Едноставна и лесна за одржување – Ќе биде доволно да го избришеш мебелот со влажна крпа за да го вратиш веќе постоечкиот сјај на еко-кожата.

Мебелот од кожа во куќата е секогаш поубав. Кожниот мебел дома или во канцеларија отсекогаш бил и е дефинитивен показател за статусот, бидејќи секогаш е скап, елегантен и убав.

Еко кожата е повеќеслоен материјал кој по својот изглед и својства наликува на обработена природна кожа. Не испушта вода, но и воздух.

Овие тапацири ќе му дадат на твојот дом нова доза на модерност, сјај, луксуз и удобност. Еко-кожата е вистинскиот избор за тебе бидејќи може лесно и едноставно да се прилагоди на различни барања кога станува збор за уредување на дневни или деловни ентериери.

Многу е едноставна и лесна за одржување. Ќе биде доволно да го избришеш мебелот со влажна крпа за да го вратиш веќе постоечкиот сјај на еко-кожата. Може да се користи и за седишта во автомобил. Може да се лепи врз други материјали но препорачливо е да се лепи врз кожа! Може да се шие по потреба.

Технички карактеристики:

  • Димензии на парче: 1m x 1.37m
  • Достапна само во 4 бои: кафена, сива, темно сина и црна

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Goran MilosevicImage #2 from Goran Milosevic
2
Goran Milosevic
Goran Milosevic
5/5

Navistina dobar proizvod, se iznenadiv! Kozata e samolepliva i mnogu lesno se nanesuva samo treba vnimatelno da se zalepi na tocnoto mesto bidejki tesko se odlepuva.

3 months ago
Image #1 from Симона Тодоровска
1
Симона Тодоровска
Симона Тодоровска
4/5

Пробав на повеќе начини да го поправам креветот, ова беше последна шанса и сум презадоволна супер излезе... одлично изгледа не се приметува премногу 🙂

3 months ago
Image #1 from Аврамовски Јован
1
Аврамовски Јован
Аврамовски Јован
4/5

Го продолжив векот на столицата во канцеларија сега нема потреба од трошење пари по скапи столици и онака оваа е преудобна, инаку кожата е супер материјал и многу лесно се поставува!

3 months ago
Image #1 from Olga Jovanovska
1
Olga Jovanovska
Olga Jovanovska
5/5

Podobro odkolku sto ocekuvav, obicno ne objavuvam komentari no ova mi ja popravi ogromnata dupka sto ja napravi nasiot macor na sofata. Lesno se nanesuva i izgleda neverojatno.

3 months ago
Image #1 from Nikolovski Oliver
1
Nikolovski Oliver
Nikolovski Oliver
4/5

Odlicna e za popravka na golemi povrsini, edno parce e skoro 1x1M, super izgleda i vodootporna e.

3 months ago
Image #1 from AngelinaImage #2 from Angelina
2
Angelina
Angelina
5/5

Sovrseno se poklopuva so bojata na garnitirata i odlicno izgleda voopsto ne se primetuva.

3 months ago
Image #1 from Bozidar Mladenovski
1
Bozidar Mladenovski
Bozidar Mladenovski
3/5

Ne znaev sto da ocekuvam bidejki ne sum koristel prethodno no go najdov soodvetnoto resenie za omilenata fotelja i sum prezadovolen!

3 months ago
Image #1 from Давор ЈанчевскиImage #2 from Давор Јанчевски
2
Давор Јанчевски
Давор Јанчевски
5/5

Водоотпорна е и самолеплива, лесно се лепи, добра имитација на кожа. Испробано!

4 months ago
Image #1 from Elena Janeva
1
Elena Janeva
Elena Janeva
4/5

Navistina e dobra, odlina imitacija na koza i golema zasteda na pari!

4 months ago
Image #1 from Слободан Милев
1
Слободан Милев
Слободан Милев
4/5

Најдобра инвестиција! Потребни се само неколку минути, лесно и практично решение!

4 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping