ВЕРТИКАЛНА СУШАРА ЗА АЛИШТА

1.399 ден
бесплатна достава

Заштеди простор со практична вертикална сушара на 3 нивоа

Предности при користење на овој производ

Сушара со 3 нивоа – Сушарата е со тркалца и на три нивоа, со кој облеката ќе ти биде секогаш на дофат, секое од нивоата може да се спушта, а има и додатни закачалки на врвот, со што се овозможува максимално искористување на просторот.

Тркалца за лесно движење – Лесно можеш да ja движиш низ домот со помош на тркалата, нов практичен дизајн.

Лесно расклопување – Сушарата лелно се склопува и расклопува. Кога не ја користиш, склопена зафаќа многу малку простор, едноставно може да ја чуваш позади врата.

И покрај големата популарност на машините за сушење, сушењето на традиционален начин (воздух) сепак е најдобриот начин да го продолжиш векот и да го зачуваш квалитетот на облеката.

Доколку имаш проблем со просторот за сушење на алишта ова би било идеално решение за тебе.

Ти претставуваме одлично решение со оваа вертикална сушара, практична и лесна за употреба во мали простории.

Оваа практична вертикална сушара е со тркалца и на три нивоа, со кој облеката ќе ти биде секогаш на дофат, секое од нивоата може да се спушта, а има и додатни закачалки на врвот, со што се овозможува максимално искористување на просторот.

Совршена за внатрешна или надворешна употреба, сушарата е силна и издржлива за да можеш да ја оставиш твојата перена облека надвор во топол ден и да бидеш сигурен дека нема да завршат на подот.

Има доволен простор за сушење, можеш да ја користиш за облека, крпи или постелнина.

Лесно можеш да ja движиш низ домот со помош на тркалата, нов практичен дизајн.

Сушарата лелно се склопува и расклопува. Кога не ја користиш, склопена зафаќа многу малку простор, едноставно може да ја чуваш позади врата.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: Алуминиум со пластика
  • Димензии на производот приближно (Д x Ш x В): 73 x 64 x 170 cm

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping