ВЕНТИЛАТОР ПРОТИВ МУВИ И ИНСЕКТИ ВО ДОМОТ

(9 коментари)

599 ден
бесплатна достава

Уред кој на безбеден начин ги пади сите муви од твојата трпеза

Предности при користење на овој производ

Мал и пренослив – Вентилаторот против муви е мал и пренослив, совршен за излети, кампување итн.

Ефикасен и безбеден начин – Може да имаш спокојство знаејќи дека нема хемикалии, нетоксичен е, пренослив и секогаш лесен за употреба. Без токсини, хемикалии и отрови.

Широка употреба – Сончај се, играј карти, седни покрај базенот или вечерај на отворено без мувите да ја контаминираат или да лебдат над твојата храна.

Дали ти е доста од сите муви и инсекти додека уживаш во храната на отворено? Овој проблем ќе биде минато со нашиот вентилатор за отфрлање на муви!

Мувите не само што се досадни, туку се и крајно опасни! Тие носат бактерии и болести кои можат да ја контаминираат твојата храна.

Вентилаторот против муви ги држи мувите и штетниците подалеку од твојата храна и пијалоци, овозможувајќи ти да се опуштиш и да уживаш во вечерата на отворено.

Вентилаторот против муви е мал и пренослив, совршен за излети, кампување итн. Ова е совршен додаток на отворено за секој кој треба да се држи подалеку од бубачки. Можеш да користиш USB кабел за напојување за внатрешни активности. Mоже да се користи или висечки или самостојно. Меките флексибилни перки нема да болат ако се допрат до твоите раце, безбеден е за деца и домашни миленици.

 

Технички карактеристики:

  • Напојување 2x AA батерии (не се вклучени) или директно со усб кабел во струја
  • Висина: 24 см
  • Дијаметар: 8 см

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Игор Апостоловски
Игор Апостоловски
5/5

Работи на два начини, или со батерии или само со кабелот во струја затоа и го нарачав бидејќи можеш да го користиш и внатре и на отворено. И давта начини функционират добро!

3 months ago
Hristo Dimeski
Hristo Dimeski
5/5

Proizvodot e podobar odkolku sto ocekuvav, 100% bezbeden za malite i dosta prakticen. Isprobano!

3 months ago
Stojna Krsteva
Stojna Krsteva
4/5

Perkite na aparatot se meki i ne mozes da se povredis, super proizvod. Go koristam koga pojaduvam na balkonot so semejstvoto.

3 months ago
Nikolovska Verica
Nikolovska Verica
5/5

Interesen proizvod, izgleda mnogu nekorisno no navistina vredi da se kupi. Odlicen e za na piknik no i za domasna upotreba.

3 months ago
Симона Зафирова
Симона Зафирова
5/5

Многу ефикасен, презадоволна сум и пресреќна бидејќи сега конечно можам да појадувам на балконот без да се нервирам 🙂

3 months ago
Tanja Stojkova
Tanja Stojkova
4/5

Proizvodot pristigna dobro spakuvan. Super eleganten dizajn moze da se koristi za sekakva prigoda

3 months ago
Liljana Stanoeva
Liljana Stanoeva
5/5

Dosta prakticen proizvod, moze da se koristi za vnatresna ili nadvoresna upotreba!

3 months ago
Слободан Ефтимов
Слободан Ефтимов
4/5

Брза испорака! Производот доаѓа со USB кабел а батериите не се вклучени.

3 months ago
Dragan
Dragan
3/5

Odlicno funkcionira produktot, zadovolen sum. Lesen, prakticen i ednostaven!

3 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping