ВЕНТИЛАТОР ПРОТИВ МУВИ И ИНСЕКТИ ВО ДОМОТ

599 ден

1 ВЕНТИЛАТОР
599 ден
бесплатна достава
2 ВЕНТИЛАТОРИ
1.099 ден
бесплатна достава
3 ВЕНТИЛАТОРИ
1.599 ден
бесплатна достава
Уред кој на безбеден начин ги пади сите муви од твојата трпеза

Предности при користење на овој производ

Мал и пренослив – Вентилаторот против муви е мал и пренослив, совршен за излети, кампување итн.

Ефикасен и безбеден начин – Може да имаш спокојство знаејќи дека нема хемикалии, нетоксичен е, пренослив и секогаш лесен за употреба. Без токсини, хемикалии и отрови.

Широка употреба – Сончај се, играј карти, седни покрај базенот или вечерај на отворено без мувите да ја контаминираат или да лебдат над твојата храна.

Дали ти е доста од сите муви и инсекти додека уживаш во храната на отворено? Овој проблем ќе биде минато со нашиот вентилатор за отфрлање на муви!

Мувите не само што се досадни, туку се и крајно опасни! Тие носат бактерии и болести кои можат да ја контаминираат твојата храна.

Вентилаторот против муви ги држи мувите и штетниците подалеку од твојата храна и пијалоци, овозможувајќи ти да се опуштиш и да уживаш во вечерата на отворено.

Вентилаторот против муви е мал и пренослив, совршен за излети, кампување итн. Ова е совршен додаток на отворено за секој кој треба да се држи подалеку од бубачки. Можеш да користиш USB кабел за напојување за внатрешни активности. Mоже да се користи или висечки или самостојно. Меките флексибилни перки нема да болат ако се допрат до твоите раце, безбеден е за деца и домашни миленици.

 

Технички карактеристики:

  • Напојување 2x AA батерии (не се вклучени) или директно со усб кабел во струја
  • Висина: 24 см
  • Дијаметар: 8 см

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping