ВАКУМСКИ ВРЕКИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ

299 ден
бесплатна достава

КОМПРЕСИРАЈ, ЗАШТИТИ, ОРГАНИЗИРАЈ И СКЛАДИРАЈ

Предности при користење на овој производ

Заштеда на простор – Нашите кеси ќе ти дадат 80% повеќе простор. Заштеди простор во твојот плакар или складирај ги работите во гаражата или подрумот без страв дека ќе се извалкат и оштетат!

Заштита на облека – Заштити ја целата твоја гардероба од влага, вода, инсекти, молци, прашина, мувла и други негативни фактори кои се закануваат да ја расипат.

Полесно пакување во куфер – Идеално решение за патување, бидејќи не само што заштедуваат простор во куферот туку и значително го намалуваат времето потребно за пакување работи.

Немаш доволно простор во твојот стан или куќа за целата облека што не ја носиш во моментот? Затоа постојат вакум кеси, најпрактично и најповолно решение за овој проблем!

Вакумски вреки за складирање работи што ќе ти овозможат да заштедиш до 80% од просторот за складирање! Фантастично, нели?

Вакум вреките се идеално решение за куќи и станови каде што нема доволно простор за целата гардероба, ќебиња, јоргани, перници, зимски јакни, џемпери и друга гардероба што ја користиш сезонски.

Изработена од цврст и отпорен материјал, ќе ја заштити целата твоја гардероба од влага, вода, инсекти, молци, прашина, мувла и други негативни фактори кои се закануваат да ја расипат.

Ова е производ кој што едноставно е составен дел од секој модерен дом. Вакум кесите може да ги користиш преку целата година, и тоа на есен ќе си ги складираш летната облека и куќен текстил, а на пролет ќе си ги извадиш од кесите во иста состојба како на денот кога ги имаш поставено, а ќе ги поставиш зимската облека и куќен текстил, и така секоја година.

Тие ќе се вклопат на дното од орманот или било каков простор за складирање во твојот дом.

А освен во домот може да ги користиш и кога патуваш, апсолутно ќе ја избегнеш нервозта при пакување, плашејќи се дека во куферот нема да собере се. Доколку ја поставиш облеката во вакум кеси, куферот од еднаш ќе стане доволно голем.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 70/100

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping