БРЗОРОТИРАЧКА ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

1.190 ден
бесплатна достава

Исчисти од најмала до најголема површина!

Предности при користење на овој производ

Се ротира за 360° – Специјалната глава постојано се ротира за 360° и лесно ги отстранува бигорот, маслото, прашината и другите нечистотии. Оваа четка ќе ти стане најдобар пријател кога станува збор за чистење.

Повеќенаменска четка – Исчисти ја бањата и кујната, подот, плочките, автомобилот, терасата, оградата, градинарски мебел и се друго во твоот дом.

Почиста куќа – Твојата куќа ќе блесне со чистота! Исчисти ја дури и најтврдоглавата нечистотија, дури и на тешко достапни места, за да го направиш твојот дом беспрекорен.

Безжичен дизајн – Бежичниот дизајн ќе ти овозможи поголема мобилност додека работиш. Батеријата на четката трае долго и се полни.

Помалку напор – Заборави на макотрпното триење и испуканите раце. Оваа четка ќе ти го заврши најтешкиот дел од работата.

Уморнa си од макотрпното чистење и стругање на закоравените дамки? Исчисти ја целата куќа со оваа ротирачка четка со голема моќност. Со различни екстензии, ќе можеш да исчистиш големи површини и тешко достапни агли и да се ослободиш дури и од најтврдоглавата нечистотија!

Автоматската ротација и дава на оваа четка голема моќ за чистење, така што може да постигнеш многу поголема ефикасност со помалку труд!

Заборави на корозивните хемикалии и макотрпното исцрпувачко чистење со новата сензационална четка за чистење која чисти побрзо, полесно и подобро.

Супер ротирачката четка за чистење има неверојатни 300 вртежи во минута, што заменува 15.000 движења при чистење

Исчисти ја бањата и кујната, подот, плочките, автомобилот, терасата, оградата, градинарски мебел и се друго во твоот дом.

Бежичниот дизајн ќе ти овозможи поголема мобилност додека работиш. Батеријата на четката трае долго и се полни.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS, алуминиум
  • Има три екстензии
  • Ротација: 360°
  • 300 вртежи во минута
  • Батерија на полнење – не се потребни батерии

 

Во пакувањето добиваш:

  • Четка во форма на конус – со неа и тесните фуги стануваат комплетно чисти за неколку секунди
  • Четка во форма на купола – идеална за мијалници и кади за туширање
  • Екстра голема рамна четка – најдобра и најсоодветна за подови и ѕидови, дури и незгодните стакла на кабината отсега нема да бидат проблем
  • Практична долга рачка со која ќе можеш да достигнеш апсолутно до сите делови што сакаш да ги исчистиш

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 58% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping