БИЗНИС ПЕНКАЛО СО КАМЕРА

(4 коментари)

999 ден
бесплатна достава

Бизнис пенкало со камера (видео и аудио рекордер)

Предности при користење на овој производ

Се во едно – Мини DV (видео снимање), DC (фотографирање), USB диск на елегантно пенкало за пишување.

Пријателски наклонет за корисниците – Ракување со едно копче со LED индикатор.

Plug and Play – Нема потреба од вдрајвери и инсталација.

Елегантно бизнис пенкало со мала скриена камера со 240 mAh литиум јонска батерија која ти нуди најмногу 2 часа време на снимање.

Тоа не е само пенкало, туку вистински мултифункционален уред кој може да пишува, снима аудио и видео без никој да го види или знае освен ти.

Ова квалитетно пенкало има вистинско видео снимка со квалитет од 1280 x 960 HD, произведува видео-остри слики со ласер, така што ќе можеш да видиш што точно е снимено, без да бидеш попречен од нејасни слики и искривувања.

Ова пенкало има целосна функција и како пенкало со целосно функционирање на топчеста точка со црно мастило.

Има слот за microSD / TF мемориска картичка која поддржува до 16 GB.

Се во едно – мини DV (видео снимање), DC (фотографирање), USB диск на елегантно пенкало за пишување.

Пријателски наклонет за корисниците, ракување со едно копче со LED индикатор.

Видео и аудио снимање во реално време со евиденција на датум и време.

Вградена литиумска батерија за полнење со висок капацитет.

Репродукција на компјутер Windows Media Player.

 

Технички карактеристики:

  • Резолуција на видео: AVI формат, 720x 480 пиксели @ 30fps
  • Резолуција на фотографија: JPG формат, 1280 × 1024 пиксели
  • Интерфејс со голема брзина USB 2.0
  • Големина: 140мм х 12мм

 

Сетот содржи:

  • 1 x Елегантно пенкало
  • 1 x Кабел за полнење со USB

 

Нарачајтe го вашето веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Горазд
1
Горазд
Горазд
5/5

Квалитетот на камерата е одличен. На прв поглед изгледа како обично пенкало и исто така пишува како обично пенкало, батеријата му е исто така издржлива може над 1 час безпрекорно да се снима со пенкалото. Одличен продукт

11 months ago
Image #1 from Јована Манушева
1
Јована Манушева
Јована Манушева
5/5

Личи исто како пенкало, лесно се снима лесно се гасе снимка се е едноставно.

11 months ago
Image #1 from Марија
1
Марија
Марија
5/5

Добра скриена камера за оваа цена, препорачувам ако ви треба вакво нешто.

11 months ago
Image #1 from Љупчо Јованов
1
Љупчо Јованов
Љупчо Јованов
4/5

Добар квалитет на видео и звук земајќи во обзир дека е пенкало, исто така може да снима подолго време за разлика од другите скриени камери

12 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping