БЕЗЖИЧНИ ЛЕД СВЕТИЛКИ

(5 коментари)

699 ден
бесплатна достава

Осветли ги висечките елементи внатре, гардероберот или пак места каде што немаш електрична енергија со овој сет Безжични ЛЕД Светилки со далечински управувач.

Сет од 3 практични безжични ЛЕД светилки идеално решение за сите темни места во твојот дом.

Само одлепи ја двостраната лепенка на задниот дел и постави ги на посакуваното место.

Се вклучуваат директно или со помош на далечински управувач.

Со далечинскиот управувач можеш да ги вклучиш или исклучиш светилките, да ја намалиш свтлината или да поставиш тајмер од 30 минути за исклучување на истите.

Овие безжични зидни светилки можат да се управуваат со далечински управувач на должина од 13 до 15 метри.

Има опција за прилагодување на јачината на светлото. Исто така, површината на ламбичката може да се допре за да се вклучи или исклучи.

Овие безжични практични ЛЕД светилки кои ќе ти овозможат светлина каде и да посакаш.

Лесни за монтажа, целосно безбедни и заштедуваат пари.

  • Работат на 3ААА Батерии (не се вклучени)
  • Јачина на светлина 3W
  • Домет на далечинско 10M
  • Пакетот вклучува: 3 лед светилки + далечински управувач со кој може да се контролираат сите три
  • Бела боја на светло (6000-6500К)
Image #1 from Горан Јованов
1
Горан Јованов
Горан Јованов
5/5

Ги земав за да можам од столот да исклучувам и оклучувам светлото без да станам додека сум на компјутер бидејќи реално ме мрзи и си ја вршат работата.

11 months ago
Image #1 from Јована Василева
1
Јована Василева
Јована Василева
5/5

Ги купив порано за да ги користам во кафичот и сега порачав уште едни за дома.
Препорачувам, ако барате вакво нешто ова работи перфектно

11 months ago
Image #1 from Марјан Рубелов
1
Марјан Рубелов
Марјан Рубелов
5/5

Не ми се веруваше баш дека далечинското ќе работи оддалеку но добро е

11 months ago
Image #1 from Vera
1
Vera
Vera
4/5

raboti kako sto e opisano

12 months ago
Image #1 from Jovan
1
Jovan
Jovan
5/5
12 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping