БЕЗЖИЧЕН КАРАОКЕ ЗВУЧНИК СО МИКРОФОН

1.390 ден
бесплатна достава

Bluetooth караоке звучник со микрофон за одлична забава

Предности при користење на овој производ

Впечатлив дизајн – Безжичен елегантен дизајн со LED осветлување што ја менува бојата.

Bluetooth – Bluetooth поврзување што ти овозможува да ја слушаш омилената музика во секое време.

Жичен микрофон – Овој прекрасен караоке звучник доаѓа со елегантен жичен микрофон за уште поголема забава!

Потребен ти е моќен караоке звучник за одлична забава?

Препушти се на висококвалитетниот звук каде и да одиш и уживај во секој момент со нашиот безжичен Bluetooth звучник со микрофон.

Преносливиот звучник нуди мноштво функции за да уживаш во твојата омилена музика и луда караоке забава за целото друштво.

Безжичниот bluetooth звучник може да се поврзи со кој било мобилен телефон, компјутер, лаптоп. Компатибилен е со речиси сите уреди. Содржи вградена батерија која може да ја полниш преку USB кабел. Време на репродукција 2 – 4 часа.

Безжичен елегантен дизајн со LED осветлување што ја менува бојата.

Овој прекрасен караоке звучник доаѓа со елегантен жичен микрофон за уште поголема забава!

Лесен за користење, пренослив, се што ти треба за забава на едно место!

Технички карактеристики:

  • Моќност 10W
  • Батерија: 1200mAh
  • Фрекфенција: 100Hz-20KHz
  • Димезии: 18 x 17.9 x 41 cm
  • USB
  • TF card
  • AUX

Пакувањето содржи:

  • 1 x Караоке звучник
  • 1 x Жичен микрофон
  • 1 x Далечинкси управувач

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping