БЕЗБЕДНОСНА WI-FI КАМЕРА

1.390 ден
бесплатна достава

Биди сигурен што се случува во твојот дом, канцеларија или кој било друг простор во секое време од денот или ноќта

Можност за контрола преку апликација!

Предности при користење на овој производ

Ротација на камерата во сите правци – Камерата е во форма на топка која може да ротира 90 степени нагоре и надолу и 360 степени лево и десно. Совршено го доловува секој агол од собата!

Дневен и ноќен режим – Снима во full HD резолуција, лесно се префрла од денски во ноќен режим и обратно, снимките се со висок квалитет. Специјалните инфрацрвени леќи ќе ти овозможат да забележиш предмети на растојание од дури 10 метри.

Двонасочно аудио – Можеш да слушнеш сè што се случува, а исто така камерата може да емитува звуци што ги произведуваш.

Мобилно управување – Едноставно поврзи го телефонот преку апликацијата и следи што се случува во твојот дом од каде било на планетата.

Сензор за движење – Ќе добиеш предупредување преку телефонот доколку камерата открие движење.

HD резолуција за снимање – Гледај видеа во живо со висока HD резолуција од 720p со 25 фрејмови во секунда.

Дали бараш камера кој наместо тебе ќе се грижи за куќата кога ти не си таму и ќе те информира за промените што може да настанат во твое отсуство? Избери ја оваа камера и тргни безгрижно на пат!

Внимавај на она што се случува во твојот дом додека си отсутен, внимавај на твоите деца или домашни миленици во секое време. Едноставно постави ја камерата каде што сакаш, поврзи ја со твојот телефон преку апликација и чувствувај се целосно безбедно!

Камерата е во форма на топка која може да ротира 110 степени нагоре и надолу и 355 степени лево и десно. Совршено го доловува секој агол од собата.

Можеш да слушнеш сè што се случува, а исто така камерата може да емитува звуци што ги произведуваш (двонасочно аудио).

На самата кутија од роизводот има QR код преку кој ке ја најдеш апликацијата и можеш да ја симнеш на телефонот или друг уред.

Едноставно поврзи го телефонот преку апликацијата и следи што се случува во твојот дом од каде било на планетата!

Технички карактеристики:

  • Резолуција: HD720p
  • Мемориска картичка: microSD до 32 GB

Во пакетот добиваш:

  • 1 x Камера
  • 1 x Кабел за напојување
  • 1 x Сталка за на ѕид

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 52% ПОПУСТ! Количините се ограничени!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping