ДОЗЕР ЗА ПАЛАЧИНКИ

599 ден
бесплатна достава

Апарат и дозер за професионално правење палачинки

Предности при користење на овој производ

Повеќенаменски апарат – Сега можеш да ги подготвувш највкусните палачинки, вафли, мафини и друго.

Професионални резултати – Направи вкусни палачинки како вистински мајстор полесно од било кога!

Брзо чистење – Исчисти го апаратот додека трепнеш под млаз топла вода или во машина за миење садови и ќе биде подготвен за акција.

Дали ти се допаѓаат домашните палачинки, но секогаш кога се дебели или премногу тенки, па остануваат живи или горат? Со помош на овој апарат и дозер измати ги сите состојки и истури ги палачинките од неа директно во тавата!

Без неред, протекување и капење!

Помини време уживајќи во слатки закуски наместо да ја чистиш кујната и да ги миеш садовите!

Подготвувањето на вистински домашни колачи и десерти никогаш не било полесно.

Отстрани го капакот на дозерот, истури ги сите состојки и измешај! Кога смесата е готова, само притисни ја рачката за да ја исцедиш потребната количина тесто. Печењето може да започне!

И сега, уживањето во богатиот вкус на домашните десерти може да започне!

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 28cm x 17cm
  • Дозер: 800ml

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping