АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ДОМАШНИ КЕБАПИ

549 ден
бесплатна достава

Свежи колбаси и кебапи во секое време со помош на овој апарат за правење домашни кебапи.

Најдобар начин да направиш брзи домашни кебапи и колбаси многу едноставно и лесно.

Наполни го и направи 7 кебапи одеднаш со едно притискање.

Лесно чистење и одржување.

Алатка која го намалува нередот во твојата кујна.

Дизајниран за твоја погодност, удобен зафат и лесен за притискање.

  • Димензии: 12 x 9.2 x 8 cm
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping