АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ

1.249 ден
бесплатна достава

Со Апаратот за палачинки за само неколку секунди ќе направиш совршени палачинки за тебе и целото семејство.

Подготви благи или солени палачинки.

Наполни ги со сладолед, џем, мед, јаворов сируп или чоколаден крем и уживај во прекрасниот десерт.

Брзо ќе ги подготвиш омилените палачинки.

Ќе поминуваш помалку време во кујната, а повеќе време со твоето семејство и пријателите.

Без изгореници и распарчени палачинки и без неред во кујната.

Апаратот за палачинки се загрева рамномерно, секогаш на соодветна температура.

Апаратот не треба да се премачкува со путер или масло, што значи дека твоите палачинки ќе бидат здрави.

Со помош на нелепливата облога ќе го избегнеш нередот и залепените палачинки.

Чистењето е едноставно и лесно.

Апаратот за палачинки има автоматски термостат за максимална контрола на загревањето и рачка која не се загрева.

  • Дијаметар: 20 см
  • Должина на кабел: 75 см.
  • Големина на апаратот: 38 x 20 x 4.8 см
  • Моќност: 800W
  • Облога: нелеплива
  • Температура на работа: 200 степени  +/- 20 степени
  • Време на загревање: зависи од собната температура- ~ 1,5 мин.
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping