АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

2.299 ден
бесплатна достава

Подготви ги твоите омилени оброци на здрав начин – заменени го врелото масло со топол воздух и задржи го вкусот на пржена храна. Капацитетот од 3,2л. е идеален за готвење на солени и слатки јадења.

Air fryer Апаратот е соодветен за подготовка на сите видови на јадења кои обично ги подготвуваш во рерна или во фритеза со врело масло.

Апаратот за готвењето на топол воздух е многу едноставен и безбеден за употреба.

Кошницата за “пржење“ е со капацитет од 3,2л и во неа можеш да подготвиш помфрит и пилешки гради наеднаш – идеално за подготовка на семејни оброци.

Интегрираниот тајмер може да се намести до 30 минути за да се спречи загорување на храната и идеална прецизност во готвењето.

Рачката е ладна на допир за безбедна употреба.

  • Нелеплива кошница со капацитет од 3,2 л.
  • Номинален напон: 220V
  • Режим на контрола: дигитална контрола
  • Моќност : 1000 вати
  • Напон: 220V
  • Големина на производ: 27*22 см
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping