АЛАТКА ЗА ПРАВЕЊЕ КОЛАЧИ

399 ден
бесплатна достава

  • Усовршете го Вашиот слаткарски талент брзо и лесно
  • Ќе ви помогне да направите десерти кои оставаат без здив, со леснотија и прецизност
  • Скратете го времето за подготовка на десерти и украси и направете совршени деликатеси за само неколку минути
  • Лесно креирајте професионални интересни форми
  • 3 различни форми за креирање маестрални роденденски и празнични десерти

Воодушевете ги Вашите најблиски со најкреатино украсени торти и вкусни колачи со помош на специјална Алатка за Правење Колачи. Направете совршени деликатеси за само неколку минути.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping