АЛАТКА ЗА ВАДЕЊЕ ФРАГМЕНТ ОД ЦЕВКИ

450 ден
бесплатна достава

Алатка за брзо и лесно вадење фрагменти од цевки

Предности при користење на овој производ

Лесно и брзо – Едноставно вметни го извлекувачот на завртки во скршениот болт и ротирај со рачка за брзо отстранување!

Голема компатибилност – Извлекувачот на завртки е погоден за цевки од 1/2 инчи, 3/4 инчи и други цевки со голем дијаметар.

Сигурен квалитет – Направен од врвен јаглероден челик, кален двапати за одлична цврстина и издржливост.

Со нашата прецизно дизајниранa алатка лесно извади ја оштетената завртка брзо и лесно што шрафцигер не може да ја поправи! Едноставно вметни го извлекувачот на завртки во скршениот болт и ротирај со рачката за брзо отстранување!

Дизајниран да ги отстранува оштетените, ‘рѓосани или соголени завртки.

Изработен од тврд материјал со високо јаглероден челик.

Погоден за цевки со голем дијаметар од 1/2 инчи, 3/4 инчи, итн.

Мултифункционален, погоден и за обично отстранување на завртките.

Само завршете ја својата работа побрзо, без повеќе фрустрации!

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: Јаглероден челик

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping