АЛАТКА ЗА ВАДЕЊЕ СЕМКИ

399 ден
бесплатна достава

Рачна алатка за лесно и брзо отстранување на семки од вишни, цреши, маслинки и слично.

Се што треба е да ставиш од овошјето, да ја притиснеш рачката и за секунда ги одстранува семките.

Оваа алатка е најбрз, најефикасен и најсигурен начин на одстранување на семките.

Едноставна, брза и сигурна за употреба.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping