АВТОМАТСКА ПУМПА ЗА ВОДА

590 ден
бесплатна достава

Безбедна и лесна за употреба со само едно копче

Предности при користење на овој производ

Лесна и брза инсталација – стави го цревото во шишето, вметни ја цевката во отворот на дозерот и стави ја на врвот на шишето. Подготвен е за употреба за само неколку секунди!

Компатибилна – Одговара на големи балони од 19 литри и балони со сличен волумен на отворот.

Долготрајна батерија – На батеријата и се потребни околу три часа за полнење, а кога е целосно наполнета може да се користи за приближно 1-2 водени балони од 19 литри. Се полни со помош на USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.

Повеќе не мора да ги креваш големите балони за да истуриш вода во чаша! Постои фантастичен изум на едноставна пумпа за вода – практична пумпа за големи балони која ќе ти го олесни животот.

Апаратите за вода се гломазни и има некои докази дека не се хигиенски. Веќе не мора да ги купуваш тие големи апарати, со оваа автоматска пумпа се ќе биде полесно. Се што треба да направиш е да ја ставиш на воден балон и да ја искористиш.

Изработена од висококвалитетен материјал, дизајнирана да се вградува многу брзо и лесно, а уште полесно да се користи. Сè што треба да направиш е да го извадите капакот и да ја ставиш пумпата. Функционира со едно копче.

Едноставна и практична, оваа пумпа му е потребна на секое домаќинство.

Идеален е исто така и за патување, екскурзии, ресторани, болници, барови итн. Погодна за постари и деца. Изработена е од квалитетна пластика, лесен, практична и економична. Пумпата има цевка која продолжува во балонот и е прилагодлива по должина.

Технички карактеристики:

  • Вградена батерија 1200mAh
  • USB полнење
  • Функционира со едно копче
  • Одговара за сите видови шишиња
  • Содржи индикатор светилка

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 67% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping