4.4/5
427+ задоволни корисници

Магнетен појас за болки во главата и вратот

Ослободи се од болките во вратот и стави крај на непријатната болка во главата co турмалинската магнетна терапија.

990 ден.

399 ден.

+ бесплатна достава
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Најбрза достава

за 2-4 работни денови

Безбедно плаќање

при подигање
на нарачката
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Гаранција за замена

во првите 14 дена од подигање
Виктор Идровски
Виктор Идровски@viktoridro
Read More
После 1 недела користење на овој појас со помош на турмалинската терапија, секое утре се будам без болки во глава и вкочанет врат.
5/5

Предности при користење на магнетниот појас

Турмалинска магнетна терапија

Ослободува од болките во вратот и ја подобрува циркулацијата на крвта

Вградени магнети

Вградените магнети одговараат на акупунктурните точки на вратот

Поддршка за вратот

Ти нуди одлична положба за вратот кога чувствуваш вкочанетост или болка

Појасот пристигна на време и се е како што е опишано во текстот, ви благодарам за брзата достава и љубезноста на персоналот.
Борче Ристов
Струмица
Поминувам повеќе од 8 часа на ден на компјутер, поради што до неодамна почувствував силна болка во вратот. Благодарение на овој појас, држењето на телото е подобрено и повеќе ги немам тие проблеми.
Лидија Поповска
Скопје
Задоволна сум од појасот, го носам речиси секојдневно и драстично ми се намалија боките во вратот!
Атанасова Тања
Куманово

Често поставувани прашања:

Како се користи појасот за врат?

Дали може да го носам додека спијам?

Што вклучува пакетот?

За колку време е доставата?

Земја на потекло на продуктот?

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Најбрза достава

за 2-4 работни денови

Безбедно плаќање

при подигање
на нарачката
Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Гаранција за замена

во првите 14 дена од подигање
4.4/5
427+ задоволни корисници

Контакт

Телефон: 071 321 312

E-mail: contact@ myonlinemall.mk

Адреса: Ленинова 103, Струмица

Политики

Политика на достава

Политика за замена

Политика за рефундација

Услови и правила на користење

Политика за приватност и колачиња

Wishlist 0
Continue Shopping